Nahoru

J.P.Leroy - Duramat.net

Vážení obchodní přátelé,Firma J.P.Leroy s.r.o. byla založena v roce 1997 Již od svého vzniku je hlavní činností firmy import a export výrobků určených pro domácnost. V průběhu existence firmy se sortiment obchodního zboží rozšiřoval. 

Hlavním cílem firmy je dodávat na trh kvalitní výrobky pro domácí využití. V roce 2001 byla proto založena registrovaná ochranná značka DURAMAT™. Výrobky pod značkou DURAMAT jsou určeny pro vybavení domácnosti, hotelů a penzionů, vysokoškolských kolejí a zpříjemnění interiérů. V současné době byla značka rozšířena o koupelnové závěsy textilní, akrylové koupelnové předložky, rozpěrné tyče, kuchyňské rukavice, ubrusy, stolové prostírání bavlněné apod.

V roce 2003 jsme kolekci rozšířili o značku SHARK™, kde  svou pozici na trzích budují kuchyňská prkénka, chlebovky, misky, a to vše z kaučukového dřeva.

Od roku 2011 firma získala prestižní zastoupení předních evropských výrobců  plastů, díky kterým došlo rosšíření výrobků v oblasti jak nezbytných potřeb v kuchyní, tak i v domácnosti při úklidu, tak i v zahradnictví. 

Jelikož si naše firma udržuje vysoký logistický standard umožňuje držet široký sortiment zboží - v dostatečném množství pro plynulé zásobování velkoskladů, či prodejen. Standardem se rozumí vyřízení objednávky přijaté do 13:30 do 24 hodin. Distribuce je hlavně zajišťována prostřednictvím našich obchodních zástupců pravidelným rozvozem zboží, nebo službou PPL. 

V roce 2003 byla v Bulharsku založena dceřiná společnost LEROY BG, EOOD, která na území Bulharska nabízí stejný sortiment. 


© 2024 destiluj.cz | by toras.cz